Ekingenler Elektronik

Ekingenler Elektronik 1995 yılında İnegölde 4 kardeşin ortak girişimiyle sektör hayatına elektronik yedek parça satışıyla başlamıştır.Şehrin artan elektronik ve elektrik ürün ihtiyacını karşılayabilmek amacıyla her geçen gün ürün çeşitliliğini arttıran Ekingenler,vazgeçilmezi olan uygun fiyat ve geniş ürün yelpazesiyle faaliyetine ilk gün heyecanıyla bugün de devam etmektedir.

Bursa İnegöl’de elektronik yedek parça,uydu alıcısı ve yan ürünleri , bilgisayar ve  sarf malzemeleri , kumanda çeşitleri ,  pil ve adaptör çeşitleri , elektronik tamir ekipmanları , ses sistemleri , güvenlik sistemleri,led aydılatma ürünleri ve daha birçok ürün kategorisiyle Türkiye’de eşine zor rastanır bir çeşitlilik sunmaktadır.

Gelişen teknolojiyle Ekingenler ;Bursa inegöl’de yine ilklere imza atarak solar güneş enerji sistemleri , led ekran ve tabela , arduino robotik kodlama ekipmanları gibi kategorileri de bünyesine katmıştır.

20 yılı aşan elektronik sektörü tecrübesiyle; güven , tecrübe , bilgilendirerek ürün satışı , ihtiyaca göre çözün sunumu gibi ilkeleriyle Ekingenler elektroniğin kalbi olmaya devam ediyor.

KAPAT
Hemen Ara (Call Now)
×

Sepet